Variklio diagnozė

Variklio diagnozėAutomobilio variklis-vienas iš sudėtingiausių automobilio dalių. Teisingas variklio gedimo priežasčių nustatymas leidžia optimaliai organizuoti variklio priežiūrą ir remontą. „Bosch“ servise atliekama variklio diagnostika ir visapusiškas remontas laikantis visų numatytų techninių reikalavimų.

Užsakyti paslaugą

Užsakyti paslaugą
×

Užsakymo peržiūra

Variklio ilgaamžiškumas „Bosch“ uždegimo sistemoms – 100 metų

Kiekvienas vairuotojas privalo stebėti, ar jo automobilio variklyje netrūksta tepalų, aušinimo, stabdžių skysčių, ar dar nėra būtinybės keisti šių skysčių bei pagrindinio arba paskirstymo, generatoriaus diržų bei įtempėjų, aušinimo sistemos siurblio. Nuo savalaikės variklio patikros priklauso variklio ilgaamžiškumas.

„Bosch“ servise atliekama ne tik variklio diagnostika ir priežiūra, taip pat atliekamas ir visapusiškas automobilių variklių smulkus ir kapitalinis remontas – keičiamos variklio žvakės, tepalai variklyje ir greičių dėžėse, oro bei kuro filtrai, paskirstymo dirželiai ir guoliai, tarpinės, keičiami ir plaunami kalantys kompensatoriai, reguliuojami vožtuvų tarpeliai, keičiamos variklio galvos, išmetimo ir įsiurbimo kolektorių bei karterio tarpinės, žiedai, matuojama variklio kompresija ir kiti darbai.

Uždegimo technologijų srityje unikali ir nepralenkiama „Bosch“ patirtis tobulinant naujuose automobiliuose montuojamą įrangą teikia esminių privalumų. „Bosch“ uždegimo sistemos – tai išgrynintos sistemų technikos patikimumo ir naujausių mokslinių tyrimų rezultatų panaudojimo derinys.
„Bosch“ uždegimo sistemos nustato variklių valdymo mastelius

„Bosch“ uždegimo sistemos sukurtos remiantis technikos žiniomis ir patirtimi, sukauptomis kuriant įpurškimo sistemas, todėl jos yra optimaliai pritaikytos konkrečiam varikliui ir užtikrina mažas degalų sąnaudas, didžiulę galią bei priimtinas išmetamųjų dujų vertes. Taip garantuojama, kad nebus nusižengta vis griežtesniems reikalavimams, kuriuos įstatymų leidėjai taiko į aplinką išmetamoms išmetamosioms dujoms.