Ratų montavimas ir balansavimas

Ratų montavimas ir balansavimas„Bosch“ servisas teikia profesionalias ir kokybiškas padangų montavimo ir balansavimo paslaugas, kurių dėka pailgės padangų tarnavimo laikas, pakaba ir valdymo elementai bus apsaugoti nuo pirmalaikio susidėvėjimo ir bus užtikrintos puikios važiavimo sąlygos. Savalaikis padangų keitimas – saugios kelionės garantas.

Užsakyti paslaugą

Užsakyti paslaugą
×

Užsakymo peržiūra

Padangų protektoriaus gylis Ratų suvedimas arba geometrija

Europos reglamentuose nurodomas minimalus rašto gylis, leidžiantis padangai efektyviai pašalinti vandenį. Įvairiose šalyse jis gali skirtis, tačiau paprastai nustatytas 1,6 mm gylis. Ar tinkamas Jūsų padangų protektoriaus gylis galite įvertinti ir patys naudodami 2 Euro centų monetą žieminėms padangoms ir 1 Euro cento monetą vasarinių padangų protektoriaus gyliui nustatyti. Įdėkite monetą į mažiausią protektoriaus griovelį ir jeigu nematote monetos kraštą juosiančių žvaigždučių, vadinasi, dar kurį laiką galite naudoti padangas. Tačiau „Bosch“ rekomenduoja vasarines padangas keisti esant 3 mm gyliui, žiemines padangas – 4 mm.

Ratų geometrija – labai svarbus parametras bet kokiam automobiliui. Tikslus ratų geometrijos sureguliavimas užtikrina saugų ir stabilų automobilio valdymą ir apsaugo nuo greito padangų susidėvėjimo. Dėl ašių įstrižumo ir neteisingai stovinčių ant kelio ratų, ne tik dyla padangos, tačiau galimas kuro sąnaudų padidėjimas, įvairūs automobilio važiuoklės gedimai. Automobilis po ratų suvedimo - išvirtimo sureguliavimo stabiliau laikysis ant kelio, bus teisinga judėjimo trajektorija, automobilį bus nesunku suvaldyti jam slystant. Tai ypač svarbu rudens – žiemos sezonu.