Stabdžių sistemos remontas ir techninis aptarnavimas

Stabdžių sistemos remontasStabdžių sistema yra labai svarbi automobilių techninė dalis, kuri tiesiogiai įtakoja jūsų pačių bei aplinkinių žmonių saugumą. Stabdžiai turi būti remontuojami ir tikrinami reguliariai, kaip nurodo kiekvieno automobilio instrukcija, naudojant reikiamas medžiagas ir detales. Modernia įranga ir kompiuterine diagnostika patikrinsime Jūsų automobilio stabdžių būklę, nustatysime galimas problemines vietas, pakeisime susidėvėjusias stabdžių dalis.

Užsakyti paslaugą

Užsakyti paslaugą
×

Užsakymo peržiūra

Stabdžių sistema ABS, ESP, SBC, ASR* stabdžių sistemų remontas

Automobilių stabdžių sistema leidžia saugiai sustabdyti važiuojantį automobilį, sumažinti jo greitį arba išlaikyti stovintį automobilį stabilioje padėtyje įvairiomis sąlygomis. Nuo stabdymo kokybės ir efektyvumo priklauso automobilio dinaminės ir eksploatacinės savybės. Kuo kokybiškiau ir efektyviau įmanoma stabdyti greitai važiuojantį automobilį, tuo saugiau ir didesniu greičiu juo galima važiuoti. Stabdžių sistema turi būti tikrinama reguliariai, kaip nurodo automobilio gamintojo eksploatavimo instrukcija. Iškilus menkiausiam netikslumui - būtinas stabdžių remontas. Stabdžių sistemos kontrolė yra būtina, jei pastebimi šie požymiai:

  • Triukšmingas stabdymas – aiškiai girdima trintis stabdymo metu;
  • Stabdant automobilį „traukia“ į kažkurią pusę;
  • Per kietas stabdžių pedalas;
  • Per minkštas stabdžių pedalas;
  • Stabdant jaučiamas vairo mušimas.

Laiku neatliktas stabdžių sistemos techninis aptarnavimas ir stabdžių remontas įtakoja nekokybišką automobilio stabdymą.

Dažniausiai pasitaikantys stabdžių sistemos veikimo sutrikimai susiję su valdymo blokų arba daviklių gedimu. ASR (Acceleration Slip Regulation) – stabdžių antiblokavimo sistema. Ši sistema padeda optimaliai sustabdyti automobilį ant bet kokios kelio dangos. TCS sistema (Traction Control System) – traukos kontrolės sistema, kuri pagerina automobilio stabilumą jam greitėjant ant bet kokio paviršiaus. Ši sistema neleidžia prasisukti vienam arba keliems varantiesiems ratams, kai jiems perduodamas didesnis sukimo momentas. ESP sistema (Electronic Stability Program) – važiavimo stabilumo kontrolės sistema. Ji padeda neprarasti važiavimo trajektorijos stabilumo posūkyje. „Bosch“ servise atliekama šių sistemų diagnostika, remontas ir komponentų keitimas.










Saugus automobilis dėka „Bosch“ Stabdžių patikra kompiuteriniu stendu

Nesvarbu ar važinėjate dinamiškiau ar per lietų, stabdžiai visada privalo būti geri ir patikimi. „Bosch“ stabdžių diskai atitinka visus automobilių gamintojų reikalavimus ir naudojami automobilių OE montavime. Stabdžių diskų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, kurių dėka stabdžių diskas išlaiko puikias stabdymo charakteristikas net sunkiausiomis eksploatavimo sąlygomis. Stabdžių diskas pasižymi tuo, kad įkaitintas ir aplietas vandeniu – nesukreivėja.

Ši patikra parodo koks yra stabdžių efektyvumas, ratų stabdymo jėgos tolygumas. Dėl netolygaus stabdymo ar nepakankamo stabdžių efektyvumo gali būti kaltos ne tik stabdžių kaladėlės, bet dažnai šios problemos kyla dėl stabdžių suportų gedimų, susidėvėjusių ne tik kaladėlių, bet ir stabdžių diskų ar būgnų, dėl rankinio stabdžio mechanizmų sudilimo, korozijos poveikio. Stabdžių patikra atliekama ne tik kompiuteriniu stendu, bet ir vizualiai apžiūrint stabdžių sistemų mazgus.