Automobilio žibintų reguliavimas ir keitimas

Žibintų reguliavimas ir keitimasAutomobilių žibintai laikui bėgant praranda savo apšvietimo savybes, tai nutinka dėl daugelio priežasčių. Dažniausiai automobilių žibintai kenčia nuo aplinkos poveikio ir nuo natūralaus savo dėvėjimosi, medžiagų senėjimo ir pan. „Bosch“ serviso specialistai patikrins jūsų automobilio žibintų veikimą ir juos paruoš tinkamam naudojimui.

Užsakyti paslaugą

Užsakyti paslaugą
×

Užsakymo peržiūra

Netik matyti, bet ir būti matomam! „Bosch“ apšvietimo technologija

Įgyvendinant Europos Sąjungos direktyvas bei siekiant pagerinti saugumą kelyje, Lietuvoje kaip ir kitose ES šalyse priimtas sprendimas, visuose lengvuosiuose automobiliuose bei furgonuose įmontuoti specialius dienos žibintus. Šiandien šie žibintai ženkliai padidina transporto priemonės matomumą ir suteikia saugumo jausmą kitiems eismo dalyviams.

Tyrimų duomenimis, dienos žibintai automobiliui suteikia ne tik geresnį matomumą šviesiu paros metu, bet kelių eismo dalyviams yra daug lengviau pastebimi. Jie ženkliai padidina šios transporto priemonės matomumą dviratininkams, pėstiesiems, motociklininkams ir, žinoma, kitiems eismo dalyviams. Būtent dėl šių priežasčių jau nuo 2011 m. visuose naujo tipo lengvuosiuose bei keleiviniuose automobiliuose ir furgonuose turi būti montuojami dienos žibintai. Tuo tarpu krovininiuose automobiliuose ir autobusuose šis sprendimas įsigaliojo nuo 2012 m. Nauji dienos žibintai automobiliui šiandien puikiai pasitarnauja kiekvieną dieną. Tai įrodo teigiami kelių eismo saugumo rezultatai šalyse, kuriose dienos žibintų naudojimas yra privalomas.

Be galo svarbus veiksnys, palengvinantis automobilio vairavimą, yra geras matomumas., kurį užtikrina tvarkingi automobilio žibintai.

„Bosch“ apšvietimo technologija atitinka aukščiausius standartus ir tiekia įvairiai taikomus produktus. Platus apšvietimo sistemų asortimentas apima priekinius žibintus, galinius žibintus, universalius priekinius žibintus (pagalbinius žibintus, darbinius žibintus, besisukančius signalinius žibintus), taip pat daugybę automobilių lempučių. Bosch automobilių lemputės garsėja savo patikimumu ir ilgaamžiškumu. Išskirtinai gerai apšviesdamos kelią ir neakindamos priešais atvažiuojančių automobilių, jos padidina saugumą kelyje ir pagerina vairavimo komfortą.