Sezoninė patikra (pavasario, vasaros, žeimos, atostogų)

Sezoninė patikraSezoninė mašinos techninės būklės patikra atliekama atkreipiant dėmesį į daug skirtingų mazgų ir detalių. Tai paslauga padedanti sumažinti mašinos gedimo tikimybę sezono ar atostogų metu. Naudodamiesi specialiai tam tikram metų laikui sudarytu kontroliniu sąrašu, nuodugniai patikrinsime Jūsų automobilį ir puikiai paruošime jį ateinančiam sezonui – patikra atliekama laikantis aukščiausių standartų ir atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus. 

Užsakyti paslaugą

Užsakyti paslaugą
×

Užsakymo peržiūra

Patikra pavasarį Patikra žiemą

Šiltėja oras, ilgėja dienos. Pats laikas patikrinti ir sureguliuoti automobilį po atšiaurios žiemos. Atlikdami pavasarinę patikrą pirmiausia įvertinsime variklio būklę, veikimą, važiuoklę, automobilio dugną, išorės ir vidaus įrangą bei žibintus. Kad galėtumėte su malonumu mėgautis ateinančiu šiltuoju sezonu, patikrinsime Jūsų automobilio kondicionavimo sistemą.

Ši patikra atliekama siekiant paruošti jūsų automobilį šaltesniam metų laikui. Naudodamiesi specialiai šaltajam sezonui sudarytu kontroliniu sąrašu, rūpestingai apžiūrėsime ir paruošime jūsų automobilį atšiaurioms oro sąlygoms. Taip pat siūlome pasinaudoti ratų montavimo ir balansavimo paslauga. Vairuoti turi būti smagu bet kokiu oru.