Bendrovės istorija

UAB „Klasera“ ištakos prasideda 1969 metais, kuomet vasario 24 d. Buitinio gyventojų aptarnavimo ministerija išleido įsakymą Nr. 52 „Dėl autoserviso įmonių steigimo.“

Nuo 1969 m. balandžio 1 d. Klaipėdoje Mokyklos g. 45 pradedamos teikti automobilių techninio aptarnavimo paslaugos, veikia kėbulų remonto cechas su dažymo kamera, motociklų remonto baras, autoplovykla, vulkanizacijos baras. Pradeda dirbti Skuodo motociklų dirbtuvės, Vilkiškių autoremonto cechas, Šilutės motociklų baras.

1971 m. pradedama statyti antroji automobilių techninio aptarnavimo stotis, adresu Šilutės pl. 50. Statybos darbai baigiami 1973 metų rudenį.

1978 m. įkuriamas gamybinis susivienijimas „Autoservisas“, kuris tuo metu turėjo 1—ąją ir 2–ąją  techninio aptarnavimo stotis Klaipėdoje, automobilių saugojimo ir garažų aikštelių kompleksą, kempingą Giruliuose, Šilutės, Vilkiškių, Kretingos, Skuodo ir Udralių techninio aptarnavimo stotis. Vėliau buvo įkurti nauji remonto barai Kuliuose, Darbėnuose, taip pat daugiau smulkaus remonto barų pačiame Klaipėdos mieste.

1990 m. lapkričio 26 d. LR Vyriausybės nutarimu Materialinių išteklių ministerijos reguliavimo sferai priskirtas gamybinis susivienijimas „Autoservisas“ reorganizuojamas į Klaipėdos valstybinę remonto ir techninio aptarnavimo įmonę.

1992 metais Klaipėdos valstybinė remonto ir techninio aptarnavimo įmonė reorganizuojama į AB „Klaipėdos autoservisas“.

Vėliau „Klaipėdos autoservisas“ pertvarkomas  į atskirus veiklos barus, iš kurių susiformuoja šios įmonės:

  • UAB „Klasera“, kuriai šiuo metų priklauso „Bosch“ automobilių servisas ir Klaipėdos audi centras, adresu Šilutės pl. 50, Klaipėda.
  • UAB „Baltic Auto“, kuri vykdo Volkswagen automobilių prekybą, techninį aptarnavimą ir remontą, adresu Mokyklos g. 45, Klaipėda.
  • UAB „Kemsas“ vykdanti automobilių stovėjimo aikštelių veiklą.

Mūsų vertybės:


Atsakomybė, skaidrumas ir sąžiningumas
– tai įmonės kertiniai akmenys, užtikrinantys tvarią įmonės veiklą ir garantuotą sėkmę. Atsakomybė prieš kiekvieną klientą, kruopščiai ir  sąžiningai atliktas kiekvienas darbas, aiški paslaugų kainodara kuria teigiamą požiūrį ir pagarbą mūsų įmonei.

Pagarba klientams, partneriams ir darbuotojams – klientai, partneriai ir darbuotojai tai pagrindinės įmonės variklio sudedamosios dalys, todėl tikime, kad pagarba ir abipusis supratimas, gilinimasis į klientų, partnerių ir darbuotojų  poreikius  – pagrindinė sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo bei plėtros sąlyga.

Iniciatyvumas, kūrybiškumas, profesionalumas – tik motyvuota, kvalifikuota ir iniciatyvi komanda yra pajėgi patenkinti klientų ir partnerių lūkesčius, todėl įmonėje didelis dėmesys skiriamas nuolatiniam veiklos tobulinimui, darbuotojų kompetencijos kėlimui bei efektyvios darbo aplinkos kūrimui.

Mūsų vertybės formuoja mūsų viziją – tai būti kliento pirmasis pasirinkimas ir patikimiausias paslaugų teikėjas automobilių rinkoje.