Elektroninė serviso paslaugų užsakymo sistema
2015-09-30,

Taupykite savo laiką ir užsisakykite “Bosch” serviso paslaugas elektoriniu būdu.

Būk pasirengęs žiemos sezonui
2015-09-30,

Kad žiema neužkluptų netikėtai, užsisakyk padangų montavimo ir ratų balansavimo paslaugą iš anksto už ypač palankią kainą. Neturi tinkamų padangų, patikėk šiuos rūpesčius “Bosch” serviso komandai ir gauk geriausią naujų padangų pasiūlymą.

Privalomoji techninė apžiūra – be rūpesčių!
2015-09-30,

Patikra prieš privalomąją techninę apžiūrą bei techninės apžiūros atlikimas – Jums nereikia niekuo rūpintis, tiesiog paliekate automobilį servise ir pasiimsite sutvarkytą ir su technine apžiūra/ sutvarkytą ir pirmyn į techninę apžiūrą. Pagal atskirą susitarimą privalomąja technine apžiūra galime pasirūpinti ir mes.

Automobilio patikra prieš atostogas
2015-09-30,

Atostogaukite be jokių rūpesčių ir keliaukite saugiai prieš tai pasitikrinę automobilio techninę būklę. Būkite tikri, kad niekas nesugadins jums atostogų. Profesionali “Bosch” serviso komanda atliks pilną automobilio techninės būklės ar atskirų automobilio sistemų, mazgų techninės būklės patikrą. Pagal susitarimą atliksime ir kokybiškus remonto darbus.

Kondicionavimo sistemos patikra/kondicionieriaus valymas bei pildymas
2015-09-30,

Karštomis vasaros dienomis maloni kondicionieriaus gaiva visada bus juntama Jūsų automobilyje, jeigu reguliariai bus atliekamas automobilio kondicionavimo sistemos valymas ir pildymas. Pasinaudokite “Bosch” serviso kondicionieriaus valymo bei pildymo paslauga ir jauskitės gaiviai savo automobilyje.

Užsakyti paslaugą
×

Užsakymo peržiūra